Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej infolinii:

22 295 06 06

Dane adresowe - centrala
VOLTA Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 94
02-230 Warszawa
volta@volta.com.pl


Aleksandra Borkowska Sekretariat
Aleksandra Borkowska

tel.: 22 295 06 06
fax.: 22 572 90 30
e-mail: volta@volta.com.pl


NIP: 521-13-67-444
KRS: 0000023698
Regon: 010829096

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
w Warszawie, XX Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy 1 020 000, 00 zł


PŁATNOŚCI:

Płatność w PLN (zł)
Numer rachunku (IBAN): PL 34 1140 1977 0000 2532 1500 1001
Płatność w EUR (euro)
Numer rachunku (IBAN): PL 76 1500 1197 1211 9006 4354 0000
Płatność w USD (dolar amerykański)
Numer rachunku (IBAN): PL 21 1500 1197 1211 9006 4367 0000

Dział Obsługi Klienta Warszawa

ul. Jutrzenki 94
02-230 Warszawa
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06

Anna Szponder

Anna Szponder
Kierownik
Działu Obsługi Klienta

e-mail:
a.szponder@volta.com.pl

Łukasz Gryglas

Łukasz Gryglas
Kierownik Sprzedaży Regionu Centralnego

tel.: 785 730 300

e-mail: l.gryglas@volta.com.pl

Mariusz Kornata

Mariusz Kornata
Konsultant ds.
Techniczno-Handlowy

e-mail:
m.kornata@volta.com.pl

Krzysztof Ambrożko

Krzysztof Ambrożko
Przedstawiciel Handlowy

tel: 603 533 065

e-mail:
k.ambrozko@volta.com.pl

Paweł Kos

Paweł Kos
Specjalista
ds. Techniczno-Handlowy

e-mail:
p.kos@volta.com.pl

Łukasz Wieczorek

Łukasz Wieczorek
Specjalista
ds. Techniczno-Handlowych

tel: 609 909 318

e-mail:
l.wieczorek@volta.com.pl




VOLTA Property Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 94
02-230 Warszawa

NIP: 522-30-72-387
KRS: 0000639404
Regon: 3655058881

Oddział Bydgoszcz

ul. Łęczycka 49
85-737 Bydgoszcz
tel.: 52 515 60 31
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Robert Rokicki

Robert Rokicki
Kierownik Sprzedaży
Regionalnej - Region Północ

tel.: 609 909 312

e-mail: r.rokicki@volta.com.pl

Dariusz Matjakowski

Dariusz Matjakowski
Specjalista
Techniczno-Handlowy

e-mail:
t.matjakowski@volta.com.pl

Jarosław Pietruszyński

Jarosław Pietruszyński
Specjalista
Techniczno-Handlowy

e-mail:
j.pietruszynski@volta.com.pl

Oddział Gdańsk

ul. Piastowska 89
80-363 Gdańsk
tel.: 58 511 02 83
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Sebastian Bławat

Sebastian Bławat
Kierownik Oddziału Gdańsk

e-mail:
s.blawat@volta.com.pl

Marcin Jaskólski

Marcin Jaskólski
Starszy Specjalista
Techniczno-Handlowy

e-mail:
m.jaskolski@volta.com.pl

Oddział Katowice

ul. M.Karłowicza 11-13
40-145 Katowice
tel.: 32 730 22 03
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Rafał Gwoździowski

Rafał Gwoździowski
Kierownik Sprzedaży Regionalnej - Region Południe

tel.: 733 303 202

e-mail: r.gwozdziowski@volta.com.pl

Michał Lasocki

Michał Lasocki
Kierownik Oddziału Katowice

tel.: 501 311 302

e-mail:m.lasocki@volta.com.pl

Mateusz Kicia

Mateusz Kicia
Konsultant Techniczno Handlowy

e-mail:
m.kicia@volta.com.pl

Oddział Kraków

ul. Myślenicka 40
30-610 Kraków
tel.: 12 650 20 01
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Dariusz Siuda

Dariusz Siuda
Kierownik Oddziału Kraków

tel.: 603 533 264

e-mail: d.siuda@volta.com.pl

Seweryn Miazga

Seweryn Miazga
Konsultant Techniczno Handlowy

e-mail:
s.miazga@volta.com.pl

Oddział Lublin

ul. Romanowskiego 23B/lok. 7
20-707 Lublin
tel.: 81 747 98 70
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Sylwester Janiak

Sylwester Janiak
Kierownik Oddziału

tel.: 501 311 366

e-mail: s.janiak@volta.com.pl

Grzegorz Tychmanowicz

Grzegorz Tychmanowicz
Konsultant Techniczno Handlowy

tel.: 669 900 198

e-mail: g.tychmanowicz@volta.com.pl

Oddział Łódź

ul. Senatorska 24/26
93-192 Łódź
tel.: 42 678 12 41 Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne i sprzedaż

Krzysztof Mastalerz

Krzysztof Mastalerz
Kierownik Oddziału Łódź

tel.: 603 444 262

e-mail: k.mastalerz@volta.com.pl

Sebastian Pałgan

Sebastian Pałgan
Konsultant
Techniczno-Handlowy

e-mail:
s.palgan@volta.com.pl

Oddział Poznań

ul. Głuchowska 1
60-101 Poznań
tel.: 61 830 64 14
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Maciej Kubiak

Maciej Kubiak
Dyrektor Sprzedaży Regionalnej - Region Zachód

tel.: 501 311 107

e-mail: m.kubiak@volta.com.pl

Krzysztof Ratajczak

Krzysztof Ratajczak
Kierownik Oddziału Poznań

tel. 530 019 894

e-mail:
k.ratajczak@volta.com.pl

Marcin Tajchert

Marcin Tajchert
Konsultant Techniczno Handlowy

e-mail: m.tajchert@volta.com.pl

Jacek Lange

Jacek Lange
Przedstawiciel Handlowy

tel. 501 311 308

e-mail: j.lange@volta.com.pl

Oddział Rzeszów

ul. Langiewicza 22B
35-085 Rzeszów
tel.: 17 865 45 87
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Krzysztof Sapa

Krzysztof Sapa
Kierownik Oddziału Rzeszów

tel.: 603 900 074

e-mail: k.sapa@volta.com.pl

Miłosz Wiącek

Miłosz Wiącek
Konsultant Techniczno Handlowy

tel.: 607 177 760

e-mail: m.wiacek@volta.com.pl

Oddział Szczecin

ul. Madalińskiego 8
70-101 Szczecin
tel.: 91 482 08 29
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Maciej Kubiak

Maciej Kubiak
Dyrektor Sprzedaży Regionalnej - Region Zachód

tel.: 501 311 107

e-mail: m.kubiak@volta.com.pl

Robert Wojniusz

Robert Wojniusz
Kierownik Oddziału

tel.: 603 533 266

e-mail: r.wojniusz@volta.com.pl

Wojciech Piekarek
Konsultant ds. techniczno-handlowych

e-mail: w.piekarek@volta.com.pl

Oddział Wrocław

ul. Inowrocławska 39c
53-649 Wrocław
tel.: 71 349 24 97
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Marcin Zawadzki

Marcin Zawadzki
Kierownik Oddziału Wrocław

e-mail: m.zawadzki@volta.com.pl

Robert Wybranowski

Robert Wybranowski
Specjalista Techniczno-Handlowy

e-mail: r.wybranowski@volta.com.pl

Paweł Krawczyk

Paweł Krawczyk
Przedstawiciel Handlowy

Tel. 733 667 720

e-mail: p.krawczyk@volta.com.pl

Wsparcie techniczne - 22 295 06 06

Grzegorz Michalski

Grzegorz Michalski
Kontrola Dostępu
Depozytory Kluczy

e-mail:
g.michalski@volta.com.pl

Anton Samborskyi

Anton Samborskyi
Telewizja Dozorowa Cyfrowa IP

e-mail:
a.samborskyi@volta.com.pl

Jacek Baran

Jacek Baran
Telewizja Dozorowa Analogowa

e-mail:
j.baran@volta.com.pl

Michał Kowalczyk

Michał Kowalczyk
Telewizja Dozorowa Cyfrowa IP

e-mail:
michal.kowalczyk@volta.com.pl

Kamil Nejman

Kamil Nejman
Specjalista ds. Technicznych

e-mail:
k.nejman@volta.com.pl

Centra Kompetencyjne - 22 295 06 06


Sebastian Bławat

Sebastian Bławat
CCTV

e-mail:
s.blawat@volta.com.pl

Sebastian Pałgan

Sebastian Pałgan
CCTV

e-mail:
mailto:s.palgan@volta.com.pl

Sylwester Janiak

Sylwester Janiak
SSP

e-mail:
s.janiak@volta.com.pl

Łukasz Wieczorek

Łukasz Wieczorek
Kontrola Dostępu

e-mail:
l.wieczorek@volta.com.pl

Krzysztof Mastalerz

Krzysztof Mastalerz
Kontrola Dostępu

tel.: 603 444 262

e-mail: k.mastalerz@volta.com.pl

Robert Wybranowski

Robert Wybranowski
Kontrola Dostępu

e-mail:
r.wybranowski@volta.com.pl

Krzysztof Sapa

Krzysztof Sapa
SSWIN

e-mail: k.sapa@volta.com.pl

Sprzedaż internetowa


Zapraszamy na nasz sklep www.ivolta.pl


Jarosław Jakubczak

Jarosław Jakubczak
Koordynator ds. E-commerce

e-mail: j.jakubczak@volta.com.pl

e-mail: kontakt@ivolta.pl

Aneta Kowalewska

Aneta Kowalewska
Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail:
a.kowalewska@volta.com.pl

Paulina Duranc

Paulina Duranc

e-mail: p.duranc@volta.com.pl

Maciej Chyla

Maciej Chyla
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: m.chyla@volta.com.pl

Piotr Leleniak

Piotr Leleniak
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: p.leleniak@volta.com.pl

Anastaziya Bohush

Anastaziya Bohush
Specjalista ds. sprzedaży internetowej na rynki zagraniczne

e-mail: a.bohush@volta.com.pl

Anna Choszczewska

Anna Choszczewska
Asystent ds. Sprzedaży

e-mail: a.choszczewska@volta.com.pl

Dział Obsługi Inwestycji


Po szczegółowe informację zapraszamy na inwestycje.volta.com.pl



Dorota Galińska

Dagmara Świderska
Kierownik ds. Inwestycji

e-mail:
d.swiderska@volta.com.pl

Tel.: 501 311 306

Marcin Kowalczyk

Marcin Kowalczyk
Starszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego i Inwestycji

Tel.: 22 572 90 56

e-mail:
m.kowalczyk@volta.com.pl

Krzysztof Pietraszak

Krzysztof Pietraszek
Kierownik ds. Inwestycji

Tel.: 609 103 029

e-mail:
k.pietraszek@volta.com.pl

Adam Piechotka

Adam Piechotka
Specjalista ds. Wsparcia Technicznego i Inwestycji

Tel.: 22 295 06 06

e-mail:
a.piechotka@volta.com.pl

Radosław Musiał

Radosław Musiał
Kierownik ds. Inwestycji

Tel.: 501 311 304

e-mail:
r.musial@volta.com.pl

Dział Telesprzedaży




Dominika Sobiecka

Dominika Sobiecka
Koordynator Działu Telesprzedaży

e-mail: d.sobiecka@volta.com.pl

Michał Głębocki

Michał Głębocki
Specjalista ds. Telesprzedaży

e-mail: m.glebocki@volta.com.pl

Oddział Białystok

Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie techniczne

Łukasz Gryglas

Łukasz Gryglas
Kierownik Sprzedaży Regionu Centralnego

tel.: 785 730 300

e-mail: l.gryglas@volta.com.pl

Krzysztof Ambrożko

Krzysztof Ambrożko
Przedstawiciel Handlowy

tel.: 603 533 065

e-mail: k.ambrozko@volta.com.pl

Formularz kontaktowy