LASKOMEX - nowy dostawca domofonów i wideodomofonów cyfrowych

Data dodania: 2018-05-08 14:05:00

Witamy w gronie naszych dostawców polską firmę, LASKOMEX - jednego z największych polskich producentów systemów domofonowych.

 

Laskomex istnieje od 1985 roku, a obszar działalności firmy obejmuje aż kilkanaście krajów na całym świecie. Wśród partnerów znajdują się firmy z całej Europy, w tym m.in.z Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Czech, Hiszpanii, Niemiec i Francji.

 

 

Polska firma nastawiona jest na wykorzystywanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. Marka rozpoczęła swoją działalność jako producent profesjonalnych systemów mikroprocesorowych znajdujących zastosowanie głównie w procesach przemysłowych. Produkowane w tym okresie urządzenia wykorzystywane były między innymi w przemyśle lotniczym i fonograficznym. W 1991 roku wyprodukowane zostały pierwsze unifony i bramofony do systemów domofonowych.

 

 

Doświadczenia firmy w dziedzinie projektowania i produkcji systemów mikroprocesorowych zaowocowały opracowaniem innowacyjnego, cyfrowego systemu domofonowego. Wprowadzony do sprzedaży w 1995 roku odnosi sukcesy do dziś zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Między innymi dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami opracowane zostały nowe modele unifonów, a firma Laskomex stała się w Polsce liderem pod względem ilości oferowanych modeli. Od 1996 roku firma Laskomex współpracuje z producentem elektrozaczepów, hiszpańską firmą Openers&Closers. Obecnie jest jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Dziś firma Laskomex posiada na swoim koncie ponad 30 letnie doświadczenie, liczne wyróżnienia i stabilną pozycję na rynku. Produkowane przez nas urządzenia zabezpieczają domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe w wielu krajach na całym świecie.

 

Odkryj produkty polskiej renomowanej marki na iVolta.pl!